Wash, Protect & Lube Dry KIT

Muc-Off Wash, Protect& Lube Dry Kit

Muc-Off Wash, Protect& Lube Dry Kitjsou 3 základní produkty pro každodenní péči o jízdní kola.

OBSAH SADY:

  • Bike Cleaner 1L
  • MO 94 400ml
  • Dry Lube 50ml

Muc-Off Bike Cleaner neobsahuje žádné kyseliny ani rozpouštědla, lze ho bezpečně použít k mytí všech materiálů, z kterých jsou dnes vyráběny moderní jízdní kola. Navíc ho není třeba žádným způsobem ředit nebo jinak před aplikaci připravovat. Tím se jeho použití stává skutečně velice snadným a rychlým! Myje, ale neodmašťuje!

Muc-Off MO-94 splňuje všechny požadavky se složením obsahující teflon (P.T.F.E.), aby rychle a účinně pronikal vlhkostí, namazal pohyblivé části a nechal dlouhotrvající ochranný film.
MO-94 není určen pouze pro jízdní kola, motocykly nebo auta. Pracuje téměř na čemkoliv. Ať už máte vzpříčený zámek dveří, rezavé panty nebo šroub, kterým nemůžete otočit, je MO-94 vše, co potřebujete.

Muc-Off Dry Chain Lube je odolné mazivo, které dokáže proniknout hluboko do řetězového článku, je vysoce univerzální pro suché klimatické podmínky a má nejmodernější penetrační vlastnosti.

NEBEZPEČÍ: Extrémně hořlavý aerosol. Tlaková nádoba. Při zahřátí může explodovat. Může způsobit ospalost nebo závratě. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Zvolte si variantu:

580,00 Kč